Decembris – labdarības mēnesis 7.a klasē
22/12/2017

20171222_122836Decembra mēnesis ir liels pārdomu un sevis meklēšanas mēnesis un ne tikai . Pirms Ziemassvētku laikā mēs bieži iedomājamies par citiem cilvēkiem , citādi skatāmies uz ikdienišķām lietām.
Decembra pirmajā klases stundā izlēmām par palīdzību mūsu mazākajiem brāļiem – šoreiz kaķiem, kuriem dažādu iemeslu pēc nav vairs mājas.
Mūsu pilsētā par pamestiem un citu iemeslu dēļ zaudējušiem mājas kaķiem rūpējas dzīvnieku aizsardzības biedrība “ INGATO”.
20171222_12282722.decembrī nolēmām to apciemot un sarūpēt Ziemassvētku dāvanu – kaķiem barību.
Mums šajā pasākumā pievienojās  5 b . klase ar kl. audzinātāju Maritu Birzāku . Arī viņi sarūpēja dāvanu minkām.
Mūs ļoti sirsnīgi sagaidīja Inita Klindžāne un baltais patversmes galvenais minka Princis. Inita pastāstīja par to , kā viņai radās doma izveidot šīs mājas un kā tas viss ir kļuvis par viņas sirdslietu. Inita stāstīja par katru no iemītniekiem kas dzīvo šajā mājā – katram kaķim ir savs dzīves stāsts.
Daudzi kaķi bija ļoti  mīļi ,un gribēja lai mēs viņus apmīļojam. Mazajai kaķenītei iedevām vārdu – Grieta  , viņa patversmē nonākusi tikko ,ļoti mīļa, jauka, galvenais vesela – ceram ka viņa sagaidīs savu saimnieku.
Liels un sirsnīgs paldies veterinārās aptiekas (pie mazās Maximas) pārdevējai par lielo pretimnākšanu barības iegādē. Paldies vecākiem , kuri atbalstīja mūsu ideju.

7.a klases audzinātāja Sandra Ziemele