Grāmatu kokteilis
12/02/2018

IMG_7360[1]Paļaujieties uz grāmatām. Tās klusē, kad vajadzīgs, un uzrunā, atklājot visu pasauli, kad vajadzīgs. (autors nezināms )
Bērnu jauniešu\vecāku žūrijas 2017 noslēguma pasākums 2.februārī pulcēja visus Līvānu novada bērnus uz aktīvu darbošanos, kas norisinājās kultūras centra mazajā zālē. Arī šogad žūrijas lasītāju/ekspertu pulciņš ir kupls – esam gandrīz 50 skolēni, kas pārstāv Līvānu 1.vidusskolu.

Pasākuma nosaukums dots par godu Māras Viškas un Mārtiņa Sirmā žūrijas grāmatai “Baltais lācis”. Šajā grāmatā starp stāstiņa rindām par Balto lāci ir atrodamas ēdienu receptes, kuras bērni var pagatavot paši.

Pieturoties pie šī tēla,  arī mūsu priekšnesums bija veidots atbilstoši šai grāmatai. Izpildījuši noteiktos komandu uzdevumus, pacienājušies ar cienastu un izdejojušies disenītē, gandarīti varējām doties mājās.

Gribu teikt Paldies skolotājai Anitai Vucinai par aktīvu bērnu žūrijas grāmatu popularizēšanu savā audzināmajā 4.b klasē. Skolēniem bija ne tikai jāizlasa, bet arī smalki jāizstāsta par ko ir šī grāmata, ko es no tās varu mācīties. Arī skolotāja Silvija Lude kopā ar savu klasi ir izlasījusi un pārrunājusi gandrīz visas žūrijas grāmatas.

Lai lasītprieks un vēlme uzzināt visu jauno pavada mūs arī nākamgad!

Daina Slica