Ziemassvētki 2.klasē
08/01/2019

20181221_104610Ziemassvētki ir gaišuma, siltuma un mīļuma  pilni svētki ģimenēs. Taču Latvijas slimnīcās svētku laikā ārstējas daudz mazo pacientu, kuri dažādu veselības problēmu dēļ ir spiesti palikt slimnīcā. Tāpēc 2.b klases vecākiem kopā ar bērniem radās doma – iepriecināt šos bērnus, gaidot Ziemassvētkus. 2.b klases bērni kopā ar skolotāju klasē pagatavoja skaistus Ziemassvētku apsveikumus, bet vecāki sarūpēja saldumu dāvaniņas.
To visu pašā Ziemassvētku vakarā Kristapa ģimene nogādāja Daugavpils reģionālajā slimnīcā. Mēs zinām, ka par bērnu veselību slimnīcā rūpējas labi ārsti, aprūpē medmāsiņas.  Viņi ārstē ar zālēm, medikamentiem. Taču mēs varam palīdzēt ar savu atbalstu – uzmundrināt, iepriecināt, uzdāvināt smaidu, lai slimība ātrāk atkāpjas, lai slimie bērni var ātrāk veseli un laimīgi atgriezties mājās pie savas ģimenes.
Galvenais jau nav, cik vērtīga dāvana, bet gan, cik sirds siltuma un emociju tajā ielikts.  Izrādījās, ka mūsu Ziemassvētku sveicieni bija patiesi aizkustinājuši bērnus slimnīcā. Priecājamies, ka mūsu  pārsteigums  ielīksmoja slimo bērnu sirdis un  Ziemassvētkos ienesa gaišumu slimnīcas palātās.

Anita Ancāne,
2.b klases audzinātāja